Шахраї вимагали від закарпатки гроші за «визволення» сина

Телефонний шахрай видурив від 63-річної ужгородки 3 000 гривень за непритягнення її 41-річного сина мешканця району до кримінальної відповідальності.

Зловмисник зателефонував пенсіонерці близько 18-ї години з прихованого номера телефону. Повідомив, що її син знаходиться в міліції, однак якого саме міськрайоргану не уточнив. Для того щоб залагодити справу потрібно переказати гроші на картковий рахунок, номер якого повідомив невідомий у телефонній розмові. При цьому наполягав, що у неї мало часу, та щоб вона про це нікому нічого не казала.

Потерпіла зробила все те, що вимагав у неї зловмисник – поспіхом зібрала всі свої заощадження в сумі 3 000 гривень та перерахувала їх через найближче відділення банку на рахунок зловмисника.

Лише після того, як пенсіонерка переказала кошти, вона здогадалася зателефонувати синові. Чоловік був здивований розповіддю схвильованої матері та повідомив, що у нього усе в порядку, і ніяких проблем він немає. Потерпіла звернулася за допомогою до міліції, – повідомляє УМВС України в Закарпатській області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання