Шахраї створили підробну інтернет-сторінку "Закарпатгазу"

ПАТ «Закарпатгаз» попереджає споживачів про підробну інтернет-сторінку компанії і нагадує, що офіційний сайт розміщений за адресою zk.104.ua

Працівниками ПАТ «Закарпатгаз» був виявлений неординарний випадок підробки офіційної сторінки підприємства. Довіряти інформації, яка викладена на підробленій інтернет-сторінці, або отримувати через неї сервісні послуги ні в якому разі не можна. З початку жовтня 2014 року офіційна сторінка нашого підприємства знаходиться за адресою zk.104.ua.

Вся інформація поширюється лише через даний інтернет-ресурс, нашу офіційну сторінку у соціальній мережі фейсбук, та за допомогою співпраці із ЗМІ. Тут ми своєчасно та у повному обсязі публікуємо всю необхідну інформацію для наших клієнтів. До того ж, найближчим часом, побутові споживачі газу зможуть, зареєструвавшись на нашому сайті в режимі онлайн оплатити послуги за газ, отримати інформацію про поточний стан свого особового рахунку, внести покази лічильника газу, подивитися історію своїх платежів та показників, зв'язатися в режимі реального часу із фахівцями підприємства, щоб отримати необхідну інформацію, поставити запитання та отримати відповідь.

«Актуальність загрози шахрайства у мережі інтернет з кожним роком не просто зростає, а й набирає шалених обертів. Мета кожного з таких випадків, які практично щодня фіксуються користувачами всесвітньої мережі, може бути різноманітною. В нашому випадку ми зафіксували активну шахрайську діяльність на інтернет-сторінці, до якої наше підприємство не має відношення», - коментує фахівець із зв’язків з громадськістю ПАТ «Закарпатгаз» Юрій Ломакін.

Будь-яка інформація, яка поширюється від нашого імені на підозрілих інтернет-сторінках не є достовірною. Звертаємось до всіх наших споживачів з проханням звертати увагу на джерела інформації, методи та засоби її розповсюдження.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання