Новини

Сергій Воронцов на благодійному вечорі AmfAR Cannes Gala 2021

Щорічно в рамках Канського кінофестивалю проходить благодійний вечір AmfAR Cannes Gala 2021. Мета даного гала - збір коштів на дослідження, спрямовані на боротьбу зі СНІДом та ВІЛ і привернення уваги до проблеми. Згідно зі статистикою, понад 40 мільйонів осіб хворіють на цю недугу по всьому світу.

Даний благодійний захід відвідав український стиліст зі смуг Сергій Воронцов. На червоній доріжці він з'явився в костюмі Billionaire і з сумкою Hermes. Сергій є засновником бренду SV Atelier, який встиг завоювати популярність і довіру не тільки на території України, а й за кордоном. Компанія займається виготовленням інноваційних систем заміщення волосся, а авторська технологія Сергія запатентована.

У чому ж полягає ексклюзивність та унікальність цього продукту?

  1. Кожна система виготовляється вручну умілими постижерами;
  2. Використовуються виключно натуральні матеріали і якісне (в більшості випадків навіть нефарбоване) слов'янське волосся;
  3. Система пропускає повітря і дає шкірі голови дихати;
  4. Виріб можна носити не знімаючи протягом декількох тижнів, при цьому можна сміливо вести активний спосіб життя і не відмовлятися від будь-яких активіті: спортзалу, басейну, сауни і т.д;
  5. Продукт виготовлений таким чином, що відрізнити його від справжнього волосся практично неможливо.

"Дехто помилково називає систему заміщення волосся перукою. Але це зовсім інший виріб, який є справжньою інновацією у сфері", - каже Сергій. "Мета нашого бренду - дозволити кожній дівчині відчути себе чарівною, при цьому залишаючись сама собою".

Український стиліст також поділився, що дуже радий бути присутнім на гала. "Це не просто червона доріжка, на яку приходять покрасуватися і бути «упійманими» спалахами камер, мета AmfAR  полягає навіть не стільки в зборі грошей, скільки в приверненні уваги до глобальної проблеми. Я вважаю, що в наш час це дуже важливо, адже деякі навіть не уявляють собі масштаби СНІДу ".

На благодійному аукціоні були продані прикраси, предмети мистецтва і одяг з показу, який відбувся в кінці вечора. В цілому аукціон зібрав 11 мільйонів доларів. Виручені кошти з аукціону і з продажу квитків на захід будуть спрямовані в Американський фонд досліджень і боротьби зі СНІДом.

Крім Сергія на AmfAR Cannes Gala 2021 були також помічені українська співачка Санта Дімопулос і "Міс Всесвіт Україна 2014" Анна Андрес, а також відомі голлівудські зірки: Орландо Блум, Реджина Кінг, Карін Ройтфельд, Рейчел Броснахен, Вікі Кріпс, Ніна Добрев, Джуліанна Хаф, Белла Торн, Даррен Крісс, Кет Грехем, Стелла Максвелл, Роуз Бертрам і багато інших.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.