Середній вік дерев на Свалявщині – 81 рік

На території Полянського лісництва, що у Свалявському районі, середній вік насаджень складає 81 рік.

Про це повідомили сьогодні, 12 грудня, під час стартового семінару українсько-словацького проекту «HYDROFOR: системи оптимального ведення лісового господарства, спрямовані на посилення гідрологічної ролі лісів у попередженні паводків у басейні річки Бодрог» відбувається у селі Поляна Свалявського району.

За озвученою інформацією, відповідно до середніх таксаційних показників середній вік насаджень складає 81 рік, загальний запас деревини – 2 529 104, 9 кв. м.

Переважною породою в лісництві є бук, площа насаджень якого складає 5,9 тис га (88, 9%), дуб звичайний займає 3,2% площі, ялина європейська – 2,4%, ясен звичайний та граб – по 1,6 %, на інші породи припадає 2,3 % вкритої лісом площі.  

Довідка:

Проект «HYDROFOR: системи оптимального ведення лісового господарства, спрямовані на посилення гідрологічної ролі лісів у попередженні паводків у басейні річки Бодрог» реалізується партнерами з України та Словаччини: Агентством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону ФОРЗА, яке є головним партнером проекту, Українським науково-дослідним інститутом гірського лісництва  ім. Пастернака та Національним Лісовим Центром Словаччини. Територією виконання проекту є Закарпатська область в частині басейнів річок Уж та Латориця і Пряшівський та Кошицький краї Словаччини в частині річок Лаборець та Ондава.

У семінарі беруть участь  представники природоохоронних, лісогосподарських та водогосподарських підприємств з Кошицького та Пряшівського краів Словаччини, керівництво обласного управління лісового та мисливського господарства у Закарпатській області, басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА, Ужанського НПП, представники РДА та державних лісогосподарських підприємство Великоберезнянського, Воловецького, Мукачівського, Перечинського, Свалявського та Ужгородського районів, Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Висоцького. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання