Новини

Санаторій «Верховина» має податковий борг у 145 тисяч гривень

Міжгірський санаторій «Верховина» повинен сплатити 145 тисяч гривень податковій інспекції. Наразі вже сплачено 80 тисяч.

Рішенням Закарпатського окружного адміністративного суду доволено позов прокурора, поданий в інтересах Державної податкової інспекції в Міжгірському районі (на сьогодні Хустської об’єднаної державної фінансової інспекції) до ДП «Санаторій Верховина» про стягнення податкового боргу в розмірі понад 145 тис. грн.

Цьому передувала прокурорська перевірка, проведена в Державній податковій інспекції в Міжгірському районі, яка показала, що посадовими особами податкової інспекції не вживаються достатні заходи, спрямовані на погашення боржниками податкового боргу на території Міжгірського району.

У зв’язку із цим, прокуратурою було внесено подання начальнику ДПІ в Міжгірському районі з вимогами усунути виявлені порушення, активізувати діяльність на вказаній ділянці роботи ти притягнути винну особу до відповідальності. Одночасно заявлено вказаний позов про стягнення податкового боргу.

Наразі відповідачем у вказаному позові вже добровільно сплачено до державного бюджету 80 тис. грн. податкового боргу.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.