Новини

Рятувальники вчили закарпатців, як вберегтися від пожеж у період опалювального сезону 

Опалювальний сезон триває, тож громадяни на повну використовують прилади опалення. Але ввімкнувши теплогенеруючий прилад, чи запаливши вогонь у печі, жителі Закарпаття не завжди замислюються над правилами пожежної безпеки, що у свою чергу призводить до пожеж та отруєнь чадним газом.

Тож, аби запобігти трагічним випадкам, рятувальники проводять профілактичні заходи у населених пунктах краю. Вчора, до прикладу, у Білківській об’єднаній територіальній громаді рейдували іршавські рятувальники. А сьогодні захід відбувся у с. Крива Хустського району. Тут до роз’яснювальної роботи долучились газовики, які також розповідали про небезпеку чадного газу та нагадували правила безпечного користування газовим обладнанням.

Фахівці Служби порятунку розповідали мешканцям основні правила пожежної безпеки, що допоможуть уникнути надзвичайних подій та пожеж. На згадку у кожній поштовій скриньці рятувальники  залишили листівку із основними правилами безпеки та порядком дій на випадок виникнення пожежі, - повідомили в пресслужбі У ДСНС України у Закарпатській області

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.