Новини

Рятувальники розповіли про ліквідацію наслідкі внегоди

За оперативною інформацією місцевих органів влади та підпорядкованих підрозділів, 17.09.2017 року, близько 19:00,  внаслідок погіршення погодних умов (гроза та шквалисте посилення вітру) в області було частково пошкоджено покрівлі 16 будівель різного призначення, падіння дерев у 13 населених пунктах та порушено електропостачання в 36 населених пунктах області. За уточненою інформацією, внаслідок негоди 3 осіб отримали травми різного характеру та перебували на амбулаторному лікуванні у Рахівській ЦРЛ.

Станом на 18:00 18.09.2017 зареєстровано пошкодження будівель в таких населених пунктах області:

Рахівський район - пошкоджено покрівлі 13 шкіл, пришкільних будівель та медичних закладів загальною площею 1202 м2: (ЗОШ с.Богдан,ЗОШ №1,2,3 смт. В.Бичків, ЗОШ с. Видричка, ЗОШ с. Костилівка, ЗОШ с.Коб.Поляна, ЗОШ смт.Ясіня, ЗОШ с. Лазещина, ЗОШ с.Ч.Тиса, ЗОШ №1,2,3 м Рахів; покрівлю лікарні смт Ясіня та терапевтичного відділення с. В.Водяне).

Тячівський район – смт. Солотвино – повалено аварійний копер шахти №9 ДП Солотвинський солерудник.

В результаті негоди відбулося падіння 38 дерев в Рахівському (34 дерева), Хустському (1 дерево) та Тячівському районах (3 дерева). Підпорядкованими підрозділами Управління ДСНС України  у Закарпатській області  розпилено 72 м.куб. деревини.

Всього для проведення аварійно-рятувальних робіт від Управління ДСНС України у Закарпатській області залучалося  6 одиниць техніки та 30 чол. особового складу.

Було порушено електропостачання в 36 населених пунктах Рахівського (17 нас. пунктів), Хустського (6 нас. пунктів), Міжгірського (3 нас. пункти) та Тячівського районів (10 нас. пунктів).

Станом на 06:00 19.09.2017 року електропостачання відновлено у 10 населених пунктах. Від ПАТ «Закарпаттяобленерго» залучено 204 чол. та 43 одиниці техніки. 

Протягом 18 вересня було проведено позачергові засідання районних та обласної комісій з питань ТЕБ та НС. Комісії місцевих органів влади продовжують роботу щодо обстеження пошкоджених будинків, об’єктів бюджетної сфери, інфраструктури, інших об’єктів державної, комунальної та приватної власності та характеру їх пошкоджень.

З метою недопущення подальших руйнувань та збільшення обсягів збитків органами місцевої влади вживаються першочергові заходи із ліквідації пошкоджень покрівель житлових будинків та об’єктів бюджетної сфери. Відновлювальні роботи на об’єктах державної та комунальної власності будуть проводитись після складення загального переліку пошкоджених закладів разом із відповідним розрахунком збитків та сумою коштів , необхідних для їх відновлення.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.