Рятувальники на Закарпатті вчили дітей, як діяти у надзвичайних ситуаціях

Рятувальники на Закарпатті вчили дітей, як діяти у надзвичайних ситуаціях

Рятувальники ДСНС постійно приділяють увагу навчанню підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Саме тому, зараз у всіх навчальних закладах відбуваються Дні цивільного захисту, відкриті уроки, лекції, екскурсії до пожежно-рятувальних підрозділів.

24 квітня такі пізнавальні заходи відбулись у Іршавському, Воловецькому, Тячівському та Рахівському районах.

Справжній День відкритих дверей відбувся у Іршавському підрозділі ДСНС, адже в гості до рятувальників впродовж дня завітали учні ЗОШ № 2 міста Іршава, та  шкіл сіл Брід та Ільниця. Маленьким гостям провели екскурсію пожежною частиною, а наприкінці зустрічі не лише продемонстрували спорядження та техніку ДСНС, а й дозволили приміряти спеціальний одяг та відчути себе справжніми вогнеборцями.

Пізнавальна екскурсія до вогнеборців відбулась і в смт Дубове Тячівського району. Рятувальники провели бесіди із школярами, під час яких розповіли про правила безпечної поведінки у літній період, зокрема нагадали про небезпеку пустощів з вогнем під час перебування вдома та на природі.

Завітали  гості і до Воловецьких рятувальників. Учні 9-го класу місцевої ЗОШ з великою цікавістю слухали розповіді про оснащення і характеристику пожежного автомобіля, яким нещодавно оновився автопарк вогнеборців, а багато хто з присутніх виловив бажання обрати у майбутньому професію рятувальника. Школярам показали принцип приведення в дію вогнегасника, наголосили про правила поведінки під час виникнення пожежі та нагадали про заборону спалювання сухої трави.

А у Рахові рятувальники самі приїхали до ЗОШ № 4 та  навчили учнів  що потрібно робити, аби не сталося пожежі та як діяти у разі її виникнення, а також розповіли про правила безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Далі вогнеборці продемонстрували дітям пожежну техніку, яка є на озброєні підрозділу. Ну і звісно ж спільне  фото на пам’ять, - повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання