Рятувальна техніка вже чергує на перевалах Закарпаття

Рятувальна техніка вже чергує на перевалах Закарпаття

Від сьогодні, 15 березня, на Латірському та Абранському перевалах Воловецького району чергують автомобільні тягачі та спеціальна аварійно-рятувальна техніка.

Для обігріву та випадків переохолодження на Латірському перевалі розгорнули пункт обігріву.

У зв’язку з погіршенням погодних умов на Заході України, в Державній службі з надзвичайних ситуацій прийняли рішення направити рятувальну техніку з місць постійної дислокації в райони, де очікуються найбільш серйозні ускладнення, – повідомили в Управлінні ДСНС у Закарпатській області.

На Латірському та Абранському перевалах Воловецького району чергують автомобільні тягачі та спеціальна аварійно-рятувальна техніка. За необхідності вона в будь яку хвилину допоможе водіям великоваговиків здолати  важкі ділянки доріг, що можуть утворитись внаслідок сильних снігопадів.

Окрім цього, задля обігріву та попередження випадків переохолодження водіїв на Латірському перевалі організували пункт обігріву. Тут цілодобово на водіїв чекають гарячі страви та солодкий чай.

Управління МНС звертається до водіїв по можливості утриматися від подорожей, особливо з дітьми. При подорожах через перевали обов’язково обладнати колеса автомобілів ланцюгами проти ковзання. В період  поганих погодних умов (сильний сніг, хуртовини, ожеледиця, вітер 15-20 м/с, температура повітря -180) це дуже небезпечно. В період сильних снігопадів просимо прибрати власний автотранспорт із вулиць, для безперешкодного  руху аварійно-рятувальної техніки,  та не перекривати проїжджі частини доріг та під’їзди до будинків.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання