Новини

Рухаємося до межі, за якою прірва! І знову вибори

Вже за кілька днів офіційно стартує виборча кампанія - 2020. Проте кандидати в Ужгороді активно рекламуються вже тривалий час. Роберт Левицький, відомий ужгородський підприємець та ресторатор, який реалізував та реалізує успішні проєкти з розвитку міста, коментує передвибочру ситуацію в Ужгороді.
Сьогодні я не бачу у програмі кандидатів на посаду мера, депутатів від Ужгорода , відповіді на головні питання для ужгородців :
1) за рахунок яких програм Ужгород може конкурувати з іншими містами України у питанні залучення масштабних інвестицій ? Чому ніхто з кандидатів не акцентує увагу на тому, що місто втрачає свою привабливість серед інших міст з причини відсутності масштабних проектів, які нададуть новий поштовх для розвитку Ужгорода. Останні датуються 60-80 роками минулого століття і пов’язані з радянською епохою індустріалізації нашого міста. Чому ніхто не акцентує увагу на унікальних запасах та високій економічній складовій геотермалів Ужгорода і Закарпаття в цілому? Чому проект "Акватик - Центр Ужгород" сьогодні забутий, хоча увійшов у десять кращих інвестиційних проектів України? Природний геотермальний потенціал нашого краю може дати потужній розвиток усьому регіону. Подивіться, який поштовх отримали наші сусіди з Прикарпаття, реалізувавши проект Буковель. Подивіться на їх інфраструктуру та на нашу , подивіться на їх рівень життя та наших людей. Розвиток краю там відбувається за рахунок економічної складової , а не за рахунок контрабандних та наркопотоків, як у нас.
2) Чому ніхто не піднімає ромське питання ? Невже ніхто не бачить , що сьогодні увечері і навіть вже й удень дітей небезпечно випускати в місто ? Сьогодні кожен десятий ужгородець є ромом. Через15-20 років буде кожен п’ятий - четвертий . Якщо сьогодні не підняти на найвищому державному рівні питання соціалізації ромів та не посилити кримінальну відповідальність, то Ужгород за 20-25 років стане табором. Я розумію , що 5-7 тисяч голосуючих ромів -- це потужний "електорат". Але ми ж хочемо бачити сильного, харизматичного мера і депутата, який не боїться піднімати сьогодні це питання, тому що завтра вже буде пізно.
- 3) Проблема наркотиків. Ніхто не бачить , ніхто не чув , ніхто не говорить, куди ми рухаємося. А це -- прірва для нашого суспільства та цілого покоління людей. Якщо сьогодні про це мовчати, то наступні вибори будуть проходити вже під егідою таборів наркобаронів.
Я розумію , що набагато комфортніше закидувати своїх опонентів компроматами та всякого роду какометами але мені, як корінному ужгородцеві, хочеться бачити своє місто у перспективі. І хочеться зрозуміти, чи є серед кандидатів харизматичні лідери, які здатні мислити масштабними та стратегічними категоріями.
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.