Ромське свято зібрало сотні місцевих ужгородців. ФОТО

Ромське свято зібрало сотні місцевих ужгородців. ФОТО

1 червня, за організації товариства «Об’єднання ромів Ужгорода» у мікрорайоні Радванка відбулося свято, яке було присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

На нього, не зважаючи на червневу спеку, зібралася ромська громада мікрорайонів Радванка, Шахта, вулиць Тельмана та Пирогова, а також роми з інших населених пунктів Ужгородського району.

Концертну програму заходу чудово провів ведучий Петро Ренжин, який влаштував для молоді цікаві розважальні конкурси. Глядачів радували своїми виступами багато ромських виконавців та колективів, зокрема музичний ансамбль «Лаутарі» (керівник – Віллі Пап), співак Карло Баджо (він заспівав ромський гімн «Джелем, джелем»), молодіжний гурт «Сандо» (керівник Марек Гуді)

На свято завітав і міський голова Ужгорода Віктор Погорелов, який виступив перед людьми і нагородив грамотами ромських активістів. Вітання з нагоди Дня захисту дітей висловили також Аладар Адам (голова товариства «Романі Яг»), Євген Бобров (начальник управління у справах культури, спорту, сім ї та молоді Ужгородської міської ради), Віллі Пап-молодший (голова товариства «Лаутарі») та інші.

Кожне свято обов’язково повинно бути з подарунками: від ромської громади гостям вручили плетені кошики та дерев’яні ложки, - пише ромський активіст Мирослав Горват. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання