Роман Офіцинський представив читачам книгу про університетські бувальщини

Роман Офіцинський представив читачам книгу про університетські бувальщини

Сьогодні, 11 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар», в рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком», історик, професор УжНУ та автор багатьох книг Роман ОФіцинський представив читачам видання про університетську бувальщини – «Червона лінія».  

«Рік  був вдалий. І взагалі письменники можуть жалітися тільки на власну лінь, бо письменнику нічого не заважає. Подивіться біографії класиків, навіть якщо жили в нужді, то писали геніальні твори! Нічого не впливає: ні політичні катаклізми, ні розруха економічна… Письменник може скаржитися лише сам на себе і на власну лінь. Минулого року, відкриваючи акцію «Письменник за прилавком», я анонсував, що наступного, тобто 2018-го року видам книжку короткої прози під назвою «Червона лінія». Жанр – університетські бувальщини. Вона з’явилася зовсім нещодавно, в листопаді. Уже було кілька презентацій. Багато колег відзначають книгу, як вдалу. Кажуть, що є про що почитати. Цікавить з різних точко зору – як і з розгадування персонажів (бо там немає прізвищ, але можна когось і впізнати)», – розповідає Роман Офіцинський.

На запитання, як писалася книга, автор відповідає: «Нескладно. Тому що я в тій стихії. Я з університетом пов’язаний  із 1986 року. Багато чого бачив і чув. І такі речі заслуговують літературного увічнення. Бо що таке літературні персонажі й літературні твори? Те, що біля нас. Просто треба це побачити і передати в певній художній формі», –  письменник.

Щодо того, чи не було випадків, коли хтось уже впізнав себе у книзі, Роман Офіцинський зазначає: «Таке траплялося уже. Іронічно-доброзичливі люди, які мають почуття гумору, сприймають це дуже добре. Негативних вражень ще не почув. Це наше життя. І я так само іронічно ставлюся й до себе, не тільки до своїх літературних персонажів. Це допомагає жити, ставити перед собою нові цілі, наповнює енергією, розвантажує».

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 18 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».

Зображення користувача Юрій.

По обличчю автора видно, що він явно нездоровий. Прочитавши його «шедевр» переконався у цьому. Свої збочені фантазії видає за дійсність. Жах, як така людина може працювати в університеті та ще й вчити молодь.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання