Ролети на гараж в Івано-Франківську- алюмінієві підйомні автоматичні системи від brama-market.lviv.ua

Ролети на гараж в Івано-Франківську- алюмінієві підйомні автоматичні системи від brama-market.lviv.ua

Немає простішої та більш бюджетної системи, ніж ролета на гараж. Насправді ж, у деяких ситуаціях, вона стає єдиним шансом, коли у гаражі мало місця, немає перемички, а отвір не підходить для встановлення секційних воріт.  

Завдяки накладному типу монтажу, їх можна встановити у гаражний отвір будь-якої конструкції:

  • скошений;
  • прямокутний;
  • округлий;
  • арочний.

Найпоширеніший метод монтажу – кріплення прямо в отворі. Тоді короб не займає місця та забезпечує додатковий захист від злому. Щоб встановити складальні ворота вам навіть не обов’язково звертатися до монтажників. Комплектуючі прості для самостійного монтажу, а схема найчастіше йде у комплекті. Вартість ролет за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/roletni-vorota

Типи профілів для руллоних воріт

Зазвичай ролети поділяються на три типи профілей – алюмінієві пінозаповнені, алюмінієві екструдовані та сталеві. Ще існують решітчасті профілі, які використовують у торгових центрах. 

Як обрати потрібний профіль?

Все залежить від вітрової зони вашого регіону та необхідний клас захисту.

А ВИ ЗНАЛИ?

Компанія Alutech – єдиний виробник, який має обладнання для проводження власних випробувань на вітрову стійкість алюмінієвих ворот. Їх ролети мають сертифікати випробувань на стійкість до вітрової напруги за ГОСТ Р 52502-2012 та відповідності європейському документу EN12424 – 4й клас вітровому опору.

Панелі (або ламелі) із пінним наповненням виготовляються з алюмінієвої стрічки, яка рівномірно заповнюється м’яким або твердим поліуретаном. Поверх ламелі наноситься два шари захисної фарби.

Оглядові або екструдовані панелі штампуються з алюмінієвих злитків та забезпечують гарну вентиляцію і природне освітлення.

Для різних профілей – різна максимальна ширина та площа рольворіт

Тип профілю

Макс. ширина, м

Макс. площа, м²

AR/45

2,6

7,7

AR/55 eco

3,3

9,8

AR/55

3,8

10,6

AR/77

6

14

AER/44

5

12,5

AER/55

6

14

 

Гаражні ролети виготовляються із міцнішої алюмінієвої стрічки, ніж віконні. А найкраще для них підходять пінозаповнені  профілі AR55 и AR77, їх висота відповідно 55 та 77 мм, ширина – 19 мм. Коли виникає необхідність виготовити бюджетний варіант для вузького проїзду, використовується 45й профіль.

Для гаража, де необхідно зберегти рівень теплоізоляції на гарному рівні, ми рекомендуємо пінозаповнені профілі AG/77 та AR/55. Згідно з результатами досліджень у міжнародному інституті, опір теплопередачі склав 0,18 м2 К/Вт. Для порівняння, встановлення рольворіт можна порівняти із 15ти сантиметровою стіною із силікатної бруківки або 5ти сантиметрам пінобетону.

Механічне керування або ролети на пульті    

Класичним варіантом управління є механічне – пружина, вбудована у полотно та з’єднана з валом, підіймає ворота. У нижній планці вбудовується замок, який надійно запирає гараж на ключ.

Для автоматизації електричних ролет встановлюють двигуни, які керуються за допомогою клавіши, ключа-кнопки або радіоуправління з ДУ пульта. У каталозі нашого магазину є усі типи електроприводів (Nice, Came та Faac) для гаражних секційних, ролетних, розпашних та відкатних воріт.

Де купити гаражні ролети в Івано-Франківську?

Залишайте вашу заявку на прорахунок вартості на головній сторінці магазину або відправляйтеся до офісу нашої компанії у вашому місті. З усіма питаннями можете звертатися до менеджерів за телефонами: (067) 3488399, (050) 1604611. Заміри проїзду у вашому регіоні - безкоштовні! 

Компанія "БРАМА МАРКЕТ" в Івано-Франківську має АКЦІЮ: всім покупцям гаражних воріт Alutech на сайті з 19 по 3 червня – електропривод у подарунок!

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання