Родини загиблих закарпатців-учасників АТО отримали 35 земельних ділянок

Зокрема, на Ужгородщині 14 сімей загиблих учасників АТО отримали накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території району для ведення особистого селянського господарства (по 2  га) та садівництва (по 0,12 га). 

Загалом від початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органи місцевого самоврядування регіону надали 97 дозволів на розроблення документації із землеустрою. З них Головне управління надало 51 дозвіл на земельні ділянки загальною площею 23,2632  гектара, а саме: для ведення садівництва – 25 земельних ділянок загальною площею 1,5332 га; для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд – 3 ділянки загальною площею 0,23 га; для ведення особистого селянського господарства – 23 ділянки загальною площею 21,500 га.

За цей період до розпорядників земель із заявами (клопотаннями) про отримання земельних ділянок на території Закарпатської області звернулись 90 громадян, які є близькими родичами загиблих військовослужбовців. Їм у приватну власність передано 35 земельних ділянок загальною площею 16,457 га, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання