Rock-H зібрав відгуки на свою творчість у відомих співаків

Група Rock-H створила на своєму сайті новий розділ Відгуки. Творчість гурту оцінили відомі естрадні співаки, продюсер, поет, музичний блогер.

Лама: «Фірма є фірма, і все цим сказано».

Олександр Положинський: «Однозначно у цих хлопців є щось таке, чого немає ні в кого в світі, і це саме те, що відрізняє Рокаш від усіх інших колективів, які існують на нашій планеті».

Святослав Вакарчук: «Активне використання фортепіано у ваших піснях робить звук інтелігентним. Не буду багато говорити – мені все подобається! Просто хочеться побажати вам успіху. Ви заслуговуєте на те, щоб стати відомими!».

Олег Скрипка: «Це дуже шляхетний колектив, шляхетний рок, я радив би всім слухати таку музику… Це колектив, який має серйозне майбутнє».

Валерій Харчишин: «Це є найвідвертіша, найчесніша і справжня фолкова «Свіжа кров».

Олександр Асаулюк, продюсер: «Чомусь я хочу ризикнути і сказати ще одне пророцтво: мені здається, що зараз ми бачимо народження ще одної великої української групи Rock-H».

Дарця Тарковська, музичний блоггер: «Лично  мне кажется, что второй такой группы нет и быть не может – настолько уникален их творческий почерк. Предвижу, что впереди у этого коллектива множество чудесных свершений!».

Павло Чучка, поет: «Рокаш – це чудове явище, яке на Закарпатті є нашою національною гордістю».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання