Новини

Rock-H презентував новорічне відео „Щедрик”

У приміщенні Ужгородського прес-клубу відбулася презентація новорічного відео на пісню "Щедрик" відомого закарпатського гурту Rock-H/Рокаш.


Кліп «Щедрик», який увійшов до нового альбому гурту, «In vinko veritas», знятий спонтанно, за 2 години і вперше -- за участі оркестру. Лідер гурту, композитор Віктор Янцо розповів, що для ролика музиканти взяли Щедрівку в чистому вигляді, а не в популярному і найпоширенішому аранжуванні Леонтовича. Віктор наголосив, що це не є класичний відеокліп, це святковий ролик, знятий спеціально для Нового року, який буде доречним саме у зимові свята. Зараз ведуться перемовини про трансляцію кліпу з місцевими та кількома музичними каналами. Музикант додав, що відео було зняте на замовлення лідера гурту „Океан Ельзи” Святослава Вакарчука, який відібрав кілька гіртів, у тому числі й Rock-H, для новорічного привітання.

Стосовно нового альбому, вихід якого анонсували ще на літо, то Віктор розповів, що в гурту дещо змінився склад музикантів, а з цією зміною – й власне стиль виконуваної музики. Новий альбом переважно базується на закарпатській етніці.

 Довідка: Цього року гурт став лауреатом всеукраїнського фестивалю «Червона рута", посівши найвищу сходинку в жанрі рок-музика. 30 листопада в Ужгородському ляльковому театрі за участю симфонічного оркестру закарпатської обласної філармонії відбулися зйомки новорічного відео гурту на пісню "Щедрик". Композиція увійде до дебютного альбому колективу "In Vinko Veritas",  вихід якого заплановано на 15 січня 2012 року.

Віктор Янцо

Родіон Sunlion

Іштван Халус

Фото Ол.Поповича.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.