Rock-H і Maryna&Co представили новий «капустяний» кліп. ВІДЕО

Rock-H і Maryna&Co представили новий «капустяний» кліп. ВІДЕО

Відомий закарпатський гурт «Rock-H» та колектив Maryna&Co днями представили свою нову експериментальну роботу – вдіеокліп на пісню «Млада невіста».

Як працювалося над кліпом, чия була ідею з капустою та скільки часу пішло на зйомки виконавці розповіли під час прес-конференції в Ужгородському прес клубі.

Лідер гурту «Rock-H» Віктор Янцо каже, що знімали кліп у відомому закарпатському селі Заріччя, – саме воно на почтау літа «годує» пів України першими овочами. «Тут багато теплиць, люди зараз вирощують капусту. І, вирішивши, що кліп буде саме таким, ми зібрались у Заріччяю Єдина проблема – сезон проходить і майже у кожній теплиці капуста була вже зрізана. Ми буквально встигли в «останній вагон», знайшли господаря, який трохи затримався зі збором урожаю»,– каже Віктор Янцо.

«Новий кліп – це експериментальна робити. Ми хотіли зробити продукт, який би по-іншому розкрив нашу творчість. Пісня «Млада невістка» уже була у нашому альбомі, але зараз, під час роботи з Мариною, вона отримала нове звучання.

«Аранжуванням займався відомий аранжувальник Олександр Сабов, який зараз працює в Німеччинні. Вокал писали на Закарпатті, а вся «звукова кухня» – аранжування і зведення – робилася в Німеччині. Пісня стала більш танцювальною, змінили гармонію, адаптували під темп. Тому зараз це майже новий продукт, який звучить незвично для «Рокаша»,–  розповідає Марина.

«Так, коли включаю цю пісню, мені кажуть, що це не я співаю. Слухачі не звикли сприймати Рокаш у такому суто танцювальному, поп-варіанті. Але вийшло цікаво. Марина зробила адаптацію Рокаша в жанр танцювальної музики. Це нове для нас і тому незвично звучить. Ми дуже добре розуміємося, бо обоє – випускники Ужгородського музучилища, тому працювалося легко», –  додає Віктор.

«Режисером кліпу був Андрій Олаг. Планували знімати два дні, але завдяки його професіоналізму, швидкості роботи, досвіду та нашій драйвовій імпровізації, впоралися за один. Зняли стільки кадрів, що вирішили відхилитися від сценарію. Героїня кліпу Еріка Кулбіаба взагалі з’явилася ввечері напередодні зйомок цього кліпу. Віталій Риган був запланований, як актор кліпу раніше. Він брав участь у наших попередніх зйомках. Нам дуже допоміг наш єдиний знайомий із Заріччя Василь Костак, який вже не раз виручав гурт у непередбачуваних ситуаціх. Зараз він знайшов людину, яка мала утеплиці ще не зрізану капусту – свого кума Івана Короля, який люб’язно погодився впустити нашу знімальну групу», – розповідає менеджер гурту Ірина Янцо.  

«Ми продвожуємо показувати у своїх кліпах місця, які репрезентують Закарпаття – гори, виноградники, тепер – теплиця з капустою. Наша наступна робота продовжить цю традицію. Це буде саундтрек до фестивалю пива у Мукачеві, що відбудеться у вересні. Сам кліп буде захоплювати весь процес пивоваріння», – відкриває секрети Ірина Янцо. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...