Роботодавці Ужгорода обговорили інноваційні послуги залучення працівників

Роботодавці Ужгорода обговорили інноваційні послуги залучення працівників

В Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл «Нові підходи у наданні послуг роботодавцям». У заході взяли участь представники 25-ти підприємств-роботодавців міста та району, а також державні установи.

 Як залучити працівників, які інноваційні послуги пропонують служби зайнятості, хто такі кар’єрні радники та реєстратори- про все це йшлося на круглому столі.

  Відкрив засідання  круглого столу директор Ужгородського міського центру зайнятостіСергій Олексіюк.Олеся Афанасьєва, начальник відділу контролю за додержанням законодавства про працю Ужгородської міської ради  звернулась до учасників круглого столу з інформацією щодо норм законодавства, що захищають права роботодавців, найманих працівників. Роз’яснила,  де  можна отримати  безкоштовні консультації з юридичних питань, що можуть виникати в трудових спорах.  Олена Когут, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ужгородського центру зайнятості, презентувала Інститут консультанта роботодавця, який впроваджується в службі зайнятості. 

«Основні завдання консультанта роботодавця полягають в тісній співпраці як з роботодавцем так і кар’єрним радником, що супроводжує безробітного. Інститут кар’єрного радника вже впроваджено в роботі центрів зайнятості, як перший етап новацій та змін, - зауважила Олена Когут. - Основна мета полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям, ефективного вирішення проблеми «кадрового голоду», у підвищенні швидкості укомплектування вакансій».

  Як зазначалося на круглому столі, на ринку праці Ужгорода спостерігаються позитивні тенденції. Протягом 2019 році Ужгородський міський центр зайнятості працевлаштував 2109 осіб, у тому числі оперативно до набуття статусу безробітного 1642 особи, що більше на 5,7% у порівнянні з минулорічним періодом. На обліку за цей рік перебувало 4077 особи, з них мали статус безробітного 1244 особи. Значна частка – 74,3% - з вищою освітою.

  Після заходу учасникам провели екскурсію по центру зайнятості з демонстрацією нових підходів у роботі та відеопрезентацію сектору рекрутингу, як сучасної моделі надання послуг шукачам роботи та роботодавцям. 

  Також відбулося підведення підсумків та нагородження переможців профорієнтаційного конкурсу «Живи, працюй, розвивай привабливість рідного краю» серед учнів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області. Перше місце отримав учень 10-Б класу УЗОШ №2 Дудла Даніел. »Туристична привабливість с.Колочава», друге місце – Анастасія Голич  (учениця  9 класу НВК «Гармонія») «Туристична привабливість Закарпатської області», третє – Шандор Тетяна-Кароліна ( учениця 10-Б класу УСЗОШ №2). «Туристична привабливість м.Ужгород», четверте -  місце Буришин Роман ( учень 10-Б класу УСЗОШ №2).»Ужгородський замок».

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання