Робота ужгородського аеропорту блокується через небажання «Украероруху» пройти сертифікацію, – Москаль

Європейське агентство з питань авіаційної безпеки (EASA) наголошує, що відновлення нормальної роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород» можливе тільки у випадку відповідності обладнання «Украероруху», що обслуговує аеропорт, європейським нормам. Про це йдеться в листі керівника EASA Патріка Кі до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.


– Переговори з цього питання EASA веде з «Украерорухом» ще з 2012 року, – зазначає Г.Москаль. – За цей час можна було зробити масу роботи й привести обладнання до європейських норм, але чомусь досі нічого не зроблено. Нам тільки весь час обіцяють допомогти, ми вкладаємо в модернізацію аеропорту обласні кошти, а тепер з’ясовується, що за 5 років «Украерорух» нічого не зробив.

Ми направили в Міністерство інфраструктури України ще одне звернення з наполегливим проханням відгукнутися на ініціативу EASA. Рано чи пізно «Украерорух» усе одно змушений буде пройти сертифікацію на відповідність європейським нормам, то чому не почати її з найзахіднішої області?, - цитує губернатора прес-служба Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання