Роберт Горват та Володимир Чубірко об'єдналися для перемоги на виборах

Роберт Горват, Народний депутат України та Володимир Чубірко,  громадський і політичний діяч Ужгорода оголосили про об’єднання своїх команд для спільної перемоги на парламентських виборах, а відтак і на майбутніх місцевих виборах.

 

«Ми об’єднуємо зусилля на окрузі (Ужгород, Ужгородський район) для того, щоб мати гідних представників у парламенті. Швидше за все восени у нас будуть дочасні місцеві вибори, і ми повинні мати нову міську владу, міських та обласних депутатів. Саме тому ми говоримо про об’єднання – об’єднання патріотів, людей, які себе ідентифікують із закарпатцями, ужгородцями, українцями, які хочуть працювати на благо нашого краю, зокрема, Ужгорода,- заявив Роберт Горват. -  Таке об’єднання дозволить не пройти тим силам, які нещодавно почали фігурувати у списках Опоблоку. Це для мене незрозуміло – як уродженці Галичини, представники нашого міста можуть бути частиною команди, де заявляють про необхідність «вклонитися Путіну». Ми з Володимиром домовилися про підтримку мене на дочасних виборах у ВР, а я буду підтримувати Володимира на місцевих виборах.

За словами Володимира Чубірка, команда якого працюватиме на перемогу Роберта Горватат на дочасних парламентських виборах, рішення про об’єднання далося йому непросто. «Політичні речі не давали об’єднатися. Але ми довіряємо Роберту, віримо і сподіваємося, що він буде тримати своє слово. Роберт не відступить від європейської інтеграції. Ми повинні повернути контроль над Ужгородом ужгородцям,- додав Володимир Чубірко.

Роберт Горват зазначив, що підтримає Володимира Чубірка на місцевих виборах, незалежно від результату виборчої кампанії до ВР.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання