Новини

Рік Тигра 2022: що принесе символ року різним знакам Зодіаку

У знаменитому  на весь світ китайському календарі кожен рік має свою тварину-покровителя. 2022-й пройде під символом Блакитного Водяного тигра. За східними  віруваннями, стихія води, під якою прийде  цей новий знак 1 лютого, символізує м'якість, поступливість.  Але  водночас тигр - сильна,  активна та відважна тварина, що не терпить слабкості.  Він уособлює величезну енергетику, швидкість. Саме тому Водяний тигр може надихнути вас у новому 2022 році на небувалі подвиги та авантюри. 

                                                         Овен

Запальним та впертим Овнам варто трохи обмежити свою імпульсивність і набратися терпіння.  Аби не перетворити свій природній запал за руйнівну енергію, краще добре подумайте перед тим, як проявляти свої емоції. 

Тигр буде схильний до представників цього знаку, особливо, в особистому житті. Самотні Овни у 2022 році нарешті знайдуть своє кохання. А ті, що вже родину створили, зрозуміють, що  їм пощастило і зроблять все можливе, аби її не втратити. Також  партнер Овна отримає підвищення на роботі, і це суттєво вплине на життя обох.

Наприкінці зими можливий злет у кар'єрі. Але це можливо лише в  тому разі, якщо Овни навчаться бути більш дипломатичними.  Беріться за складні справи, не бійтесь труднощів, але заздалегідь прораховуйте всі можливі ризики. Не жалійте себе, викладайтеся на повну. 2022 рік Водяного тигра,  і це - не час для лінощів. Вже незабаром зможете  насолоджуватися плодами власної праці. 

                                                       Телець

Щоб рік Водяного тигра для екстравертних Тельців був успішним, їм рекомендується більше часу бути наодинці. Варто розібратися у собі, своїх  прагненнях. На початку року створіть план на рік і намагайтеся рухати згідно нього. Тигр буде схильний до вас, він вам у цьому допоможе. Навіть якщо щось вийде не так, не засмучуйтеся, попереду в році на вас чекає купа чудових подій! 

На початку року в особистому житті в Овнів можливе затишшя.  Тигр дав Овнам чудову можливість добре вивчити себе. Наприкінці року у вас з'явиться можливість зустріти  “свою” людину. 

2022 року у правах доведеться швидко приймати рішення. Особливо,  якщо це стосується фінансів. Астрологи рекомендують добре подумати, перш ніж давати  комусь у борг. Грошові авантюри можуть закінчитися дуже непередбачувано. 

                                                       Близнюки

Тигр любить відважних. Тому ті Близнюки, візьмуться за вирішення старих проблем чекатиме винагода.  Не зупиняйся на досягнутому, проженість сумніви та лінь. У цьому році Близнюкам варто взятися за справу, про яку давно мріяли. 

У любовних питаннях не йдіть на компроміс з власними почуттями. Раціональність,  риса якою добре володіють Близнюки, вона  неодноразово допомагала   їм приймати правильні рішення, але в любовній сфері  може виявитись зайвою. 
 

У фінансових  справах  рік  для Близнюків обіцяє бути стабільним. Це чудовий час, щоб накопичувати і відкладати кошти.

                                                           Рак

Для розважливих Раків важливо відкинути сумніви і не  обдумовувати рішення занадто довго. Через це є велика ймовірність до втрати можливостей. До речі, про можливості, у 2022 році у представників водної стихії  їх буде купа. 

У теплу пору ви можете закохатись.  У сімейних  Раків  можливі часті сімейні сварки через  нестриманість. Врівноваженість та дипломатичність допоможе цього уникнути. 

Ракам не варто бути спонтанними у робочих справах. Краще добре подумайте перед тим, як приймати рішення. Раціональність та здоровий глузд нехай керують вами, це допоможе  триматися на плаву у фінансах. 

 

                                                           Лев

Зірки кажуть, що у вогняних Левів багато чудових змін у цьому році. Особливо це стосується  особистого  життя. Водяний  тигр дружитиме з Левом. Хоча тигр буде у стихії води, вони з вогняним Левом створять сильний тандем.  Представнику цього знаку зодіаку варто бути креатиним, та взяти до уваги, що минулорічні методи зараз не дуже добре працюватимуть. Краще візьміть це на озброєння і матимете менше клопоту. 

Що стосується фінансової сфери, то Львам треба бути особливо обережними. Не дозволяйте себе обманути. Не йдіть у партнери з тими, кому до кінця не довіряєте. 

 

                                                            Діва

Діви минулого року дуже багато працювали.  Наприкінці літа зірки радять їм  взяти відпустку й відпочити. Позбудьтеся почуття провини, адже ви це заслужили. 

Рік Водяного Тигра є дуже сприятливим для початку нових справ. Запишіться на курсі про які давно мріяли,  почніть вивчати іноземну мову.  Лише рух вперед допоможе вам позбутися втоми, що накопичилися за минулий рік. 

2022 рік - ідеальний час замислитися про потомство. 

У грошовій сфері не бійтеся змін, пам'ятайте,  все, що відбувається -  на краще. Також цей рік сприятливий для накопичення та примноження капіталу. 

 

                                                       Терези

Терезам  варто переглянути своє оточення. Відмежуйтеся від тих, хто діє на вас негативно,  забирає  життєву енергію. Нехай поряд з вами будуть лише ті  люди, що надихають та підтримують.

У любовній сфері  не бійтеся самостійно  проявляти ініціативу, у такому разі шанси знайти і утримати свою долю зростають. Сімейним слід чітко розділити час, присвячений роботі і родині, і не змішувати їх.

Працелюбність та відданість справі Терезів нарешті буде помічена керівництвом, і на них чекає довгоочікуване підвищення. 

                                                      Скорпіон

Зірки віщують для Скорпіонів у 2022 році  зміцненням статусу в особистому житті.  Представники цього знаку точно не будуть самотніми. Хто хотів зустріти своє щастя, неодмінно його знайде в цьому році.  

Зверніть увагу на своє здоров'я. Більше часу приділяйте спорту, перебуванню на свіжому повітрі. Це допоможе у період психологічних навантажень. 

На початку років для Скорпіонів можливі перевтоми  на роботі. Наберіться терпіння, наприкінці весни сповна  відчуєте винагороду за свої старання.

                                                      Стрілець

Для Стрільців  компроміс краще не сприймати за програш. Адже цього року у вас їх буде багатецько.  Зате кмітливі Стрільці  з будь-якої  ситуації  зможуть  взяти користь. 

Романтичним Стрільцям не варто втрачати голову від почуттів.  Нехай холодний розум не покидає вас, адже цілий рік  буде повний спокус.  Цього року  сімейні представники цього знаку Зодіаку як ніколи  раніше зрозуміють, наскільки для них є важлива власна родина та сімейний затишок. 

Не лінуйтеся багато працювати. Якщо минулого року ви могли дозволити собі ледацювати, прийшов час про це забути. Не жалійте себе, змушуйте викладатися на повну. Ваша природня енергія, що присутня у Стрільців  від народження, цьому тільки приятиме. 

                                                        Козеріг

Часом  Козерогам  здаватиметься, що їхні зусилля марні і вони у втрачають контроль над ситуацією. Але насправді це абсолютно не так. Просто  часом їм варто набратися мудрості й перечекати. 

В особистому житті Козерогів може наступити переломний період.  Дехто вирішить побути наодинці і це буде правильним рішенням. Також зірки радять не вдаватися на провокації зі сторони другої половинки, й дипломатично узгоджувати непорозуміння. 

У фінансовій сфері в Козерогів буде все прекрасно. Ваші банкові рахунки лише зростатимуть. Але краще не тринькайте все одразу, інвестуйте  кошти в те, що принесе користь завтра. 

 

                                                      Водолій

Водолії з самого початку року прагнутимуть кардинальних змін. Якщо ви не могли на щось наважитися раніше, зірки кажуть, що зараз для цього якраз сприятливі часи. Мрієте змінити зачіску, схуднути, почати вивчати японську чи есперанто,  не баріться у вас все точно вийде. 

Восени Водолій може закохатися, причому дуже серйозно. Фатальна зустріч може відбутися там, де її зовсім не очікують. Тому завжди будьте при параді, бо можете в черзі за ікрою зустріти свою долю. 

Весь минулий рік Володії відлинювали від роботи. Зараз цей трюк не пройде. Беріться за розум і досягайте  кар‘єрних звершень. Зірки кажуть, що вам це під силу. 

                                                        Риби

Рік Тигра спонукатиме Риб зберегти всі здобутки, які вони нажили у попередні часи. І мова не лише про те, що можна купити за гроші.  Любов, стосунки, довіра близьких – також у цьому переліку.

В особистому житті  у Риб  не виникатиме  проблем. Їм дуже щаститиме в коханні цього року. Романтичні Риби нарешті  заслужено будуть щасливі, адже  вони так довго про це мріяли. 

На роботі Риби “купатимуться” в нових можливостях. Не сумнівайтеся у власних силах і  впевнено беріться за нові проекти. Повірте, ви точно не залишитися непоміченими.  Також віщують зорі,  що існує ймовірність з боку конкурентів перематинити вас до себе. Адже такий цінний працівник потрібен усім.

У знаменитому  на весь світ китайському календарі кожен рік має свою тварину-покровителя. 2022-й пройде під символом Блакитного Водяного тигра. За східними  віруваннями, стихія води, під якою прийде  цей новий знак 1 лютого, символізує м'якість, поступливість.  Але  водночас тигр - сильна,  активна та відважна тварина, що не терпить слабкості.  Він уособлює величезну енергетику, швидкість. Саме тому Водяний тигр може надихнути вас у новому 2022 році на небувалі подвиги та авантюри. 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.