Новини

Рашисти продожують мобілізацію на окупованих територіях

На тимчасово окупованих територіях продовжується активна мобілізація чоловіків. Про це повідомляє Людмила Денісова Уповноважена Верховної Ради України з прав людини. 


Окупанти вдались до того, що почали примусовий призов чоловіків, які за медичними висновками непридатні до військової служби.

Уникнути мобілізації можливо лише за «хабар», тому на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей процвітає корупція.

Для її придушення та забезпечення стабільного постачання «гарматного м’яса» на фронт, за вказівкою з Москви до псевдореспублік прибули наглядачі з рф.

Також для «підсилення» армії окупантів в Україні, рашисти залучають козаків із різних регіонів рф.

За інформацією партнерських правозахисних організацій, структура козацтва держави-агресора проводить агітацію та відправляє добровольців для участі у військовій агресії проти України. Протягом квітня 2022 року прибуло приблизно 3200-4000 козаків, які були розкидані по всій лінії фронту.

Згідно з повідомленнями родичів козаків та регіональних отаманів, які відмовилися постачати добровольців на війну, перші загони козаків дуже швидко були знищені у перші ж тижні квітня.

Зараз на Донбас прибули козаки з Кубанського, Закавказького, Сибірського козацьких військ.

Рівень взаємодії між різними підрозділами окупаційних військ – «ополченцями Донбасу», армією рф, козаками, спецпідрозділами ФСБ на вкрай низькому рівні. Зростають суперечки за контроль над награбованим в українців майном, за збором «данини».

Жертвами таких конфліктів здебільшого, окрім мирного населення, стають примусово мобілізовані мешканці псевдореспублік, яких інші підрозділи використовують як рабів і для прикриття власних військ.


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.