Новини

Ранкова кава з Пітером Ері

Останні роки в Україні насичені не тільки великими кризовими подіями, а й  ініціативами та розвитком громади на місцевому рівні. Велике значення в цьому розвитку належить людям, яким не байдуже місце, в якому вони проживають.  Проте, розуміння того, що ти можеш змінювати своє життя та життя інших людей, може простягатись далеко за тисячі кілометрів від твоєї країни. Сьогодні «Ранкова кава» саме з такою людиною, в якої всі українці можуть повчитись ентузіазму, доброчесності та відповідальності. Пітер Ирі - німець, який активно та цілеспрямовано пітримує розвиток партнерства між Ужгородом та Дармштадтом. І хоча розмови з ним можна вести годинами, хай наше інтерв’ю стане своєрідним «гірчичним зернятком»  і добрим початком серії розмов із тими людьми, які працюють спільно без кордонів.  

Як доля пов’язала Вас з Україною?

Мені було цікаво, яким є наше місто-побратим в Україні – Ужгород.

 

Як Вам особисто почувається в Україні?

Оскільки я цікавлюся історичними подіями, мені особливо захотілося подорожувати місцями часів Австро-Угорської імперії і на місці скласти собі в голові картину - не тільки в Ужгороді, але також, наприклад, у Львові та Чернівцях, обидва міста мене вражають.

 

Що Вас вразило в Ужгороді?

Інакшість у порівнянні з Дармштадтом.

 

Які стереотипи про українців не відповідають дійсності, на Ваш погляд?

У мене немає ніяких упереджень, і я не знаю нікого, хто б до українців ставився з упередженням. Навпаки, ми захоплюємося духом оптимізму, який відчувається в Україні.

 

Де помиляються українці щодо німців?

Оскільки я не є українцем, не можу дати відповідь на це питання.

 

Чому ужгородці можуть повчитись у дармштадців?

Спонтанно мені спадають на думку такі типові німецькі чесноти, як пунктуальність, надійність і порядок. Це основа і економічний успіх нашої країни.

 

Що Вам необхідно для щастя?

Успіх після добре вдалої роботи.

 

Що б Ви сказали Богові при зустрічі?

Дякую за надану мені можливість жити в мирному суспільстві.

 

Ваш найекстремальніший вчинок?

Рішення створити власну сім’ю.

 

Яку добру книгу порадите прочитати?

Через всю ту фахову літературу, яку мені доводиться читати при моїх численних захопленнях, я майже не знаходжу часу для інших книг.

 

Якби Ви писали книгу про своє життя в Україні, як її назвали б?

10 пунктів, як вижити в українському суспільстві.

 

А якби Ви мали змогу зустрітися із будь-ким, хто коли-небудь жив на землі (ось так, за кавою), хто б це був?

Антуан де Сент-Екзюпері.

 

Ви любите каву?

Так, іноді, але вранці я надаю перевагу чашці чаю.

Вл.кор.


P.S.

Ми любимо вранці пити каву. Часто п’ємо її у компанії з цікавими людьми. Чуємо при цьому цікаві думки, які інколи розважають, часом – змушують замислитись, а віднедавна все більше викликають бажання записати їх і поділитися з читачами нашого сайту. Тому започаткували рубрику «Ранкова кава». Щотижня читайте нові розмови. Усього з кількох запитань (частина – із знаменитої анкети Марселя Пруста), тільки щоб вдало розпочати інформаційний день за горнятком кави у гарному товаристві. Чекаємо Ваших пропозицій щодо осіб, яких Ви хотіли б "почути" за "ранковою кавою".

Ваш Zaholovok.com.ua

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.