Рахівський район: рятувальники допомогли травмованому туристу

Майже добу тривала операція з надання допомоги та транспортування травмованого туриста з Київщини до лікувального закладу, інформують обласні рятувальники. 


О 17:25 12 серпня в оперативно-рятувальну службу поступило повідомлення, що під час проходження туристичного маршруту в районі г. Брескул, в районі Чорногірського хребта Рахівського району отримав травму ноги 17-річний турист, мешканець м. Бориспіль Київської області.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт до місця було направлено рятувальників гірського пошуково-рятувального відділення м. Рахів у складі 4-х чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.

Близько 21:00 пошуковці дісталися до місця, де перебувала група туристів та оглянули травмованого. Після надання йому невідкладної домедичної допомоги рятувальники прийняли рішення дочекатися світлового часу доби адже нічний час та складний маршрут ускладнювали транспортування постраждалого.

Вже вранці, 13 серпня, почалося транспортування юнака до м. Рахів. Спочатку пішим ходом, а згодом за допомогою транспортного засобу, рятувальники доправили потерпілого до Рахівської районної лікарні. На цей час життю юнака вже нічого не загрожує.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання