Рахівські міліціонери відвідують шкільні заняття у рамках «Уроку»

Рахівські міліціонери відвідують шкільні заняття у рамках «Уроку»

З 1 по 10 вересня цього року на території України проводяться профілактичні заходи “Урок”, основним завданням яких є перевірка навчальних закладів щодо виявлення неповнолітніх, які пропускають заняття та учнів, схильних до вчиненн правопорушень. Упродовж цього часу правоохоронці Рахівського райвідділу міліції спільно з фахівцями служби сім’ї, дітей та молоді та спеціалістами служби у справах дітей щодня відвідують шкільні заняття.

Працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей проводять профілактичні лекції та бесіди з учнями щодо відвідування уроків, наголошується і про відповідальність батьків за невиконання обов’язків з виховання та навчання дітей (відсутність контролю за відвідуванням навчальних закладів, неналежну підготовку до навчання), за що передбачена адміністративна відповідальність.

Також з учнями проводяться бесіди щодо відповідальності неповнолітніх за куріння, вживання спиртних напоїв, порушення громадського порядку, хуліганство. Окремо, щоб обговорити проблемні питання, правоохоронці зустрічаються з учителями та батьками, - повідомляє Рахівський РВ УМВС.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання