Рахівчани роздерибанили понад 7 га дорогої землі

Тячівська місцева прокуратура вивчала стан додержання на території Рахівського району вимог законодавства під час використання земель комунальної форми власності несільськогосподарського призначення.

При цьому виявилося, що посадовці одного з комерційних товариств, уклавши з місцевою радою договір купівлі-продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 7,5 га для здійснення підприємницької діяльності, не провели повну оплату вартості придбаних земельних ділянок, допустивши заборгованість. У подальшому вони взагалі незаконно відчужили ці земельні ділянки іншому суб’єкту господарювання, спричинивши інтересам держави матеріальних збитків на суму понад півмільйона гривень.

За цим фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем.  Здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділенню Рахівського підрозділу поліції.

На даний час слідство у кримінальному провадженні триває, вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення обставин кримінального правопорушення та винних осіб.

Крім того, місцева прокуратура готує позов про розірвання незаконних договорів купівлі-продажу та повернення цих земельних ділянок вартістю близько 2 мільйонів гривень у власність держави.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян., - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання