Рахівська райрада профінансувала книгу професора зі Словаччини про Степана Клочурака

На замовлення та коштом Рахівської районної ради вийшло друге видання книга професора зі Словаччини Миколи Мушинки «Лицар волі» -- про Степана Клочурака, засновника і президента Гуцульської Республіки в Ясінях, командира Закарпатської сотні Української Галицької Армії (УГА) в боротьбі з більшовиками та денікінцями, співорганізатора "Просвіти", торговельних, економічних, молодіжних, військових та педагогічних спілок на Закарпатті, керівника українських фракцій Соціал-демократичної й Аграрної партій та головного редактора їх друкованих органів – "Народ", "Вперед" та "Земля і воля".


До речі, минулої неділї у селищі Ясіня було відкрито пам'ятник Степану Клочураку (скульптор Михайло Белень) і презентовано друге видання "Лицаря волі".

Книга "Лицар волі. Життя і політично-громадська діяльність Степана Клочурака" проілюстрована фоторепродукціями переважно з архіву автора. Частина фотоматеріалів – із приватного музею історії Гуцульщини Едуарда Зелінського в готельному комплексі "Скіфське полювання" в смт. Ясіня.

Придбати книгу можна безпосередньо у видавництві "Ґражда" за 60 гривень та у книгарнях Ужгорода, -- повідомили із прес-центру «Закарпаття».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання