Новини

Писанки у стилі Енді Воргола розписали в Ужгороді (Фото)

Вистака вже має багаторічну традицію проведення

У четвер, 28 березня, в Ужгороді провели традиційну передвеликодню мистецьку акцію: писанки розписали у стилі Енді Воргола. Студенти факультету суспільних наук УжНУ, учні ПАДІЮНу та школи № 3 розписали яйця у стилі попарт і принесли їх до мініпам'ятника митцю на площі Жупанатській, поблизу художнього музею.


Як повідомила у коментарі інтернет-виданню Zaholovok.com.ua гідеса Марія Заболотна: “Писанки Енді Ворголу багаторічна традиція і зазвичай школярі й студенти приносять писанки у стилі попарт. Це простий, кольоровий та яскравий стиль, який передбачає мотиви до прикладу тих картин, які малював художник”.

Гідеса Марія Заболотна згадує, що в попередні роки були тематичні вироби

У попередні роки були й тематичні писанки. Наприклад, під час карантину багато, хто малював на яйцях захисну медичну маску, чи зайчика в масці. Найпопулярнішими були емблеми Coca-Cola та МакДо́нальдза. Навіть на одній з писанок у 2022 році був зображений “професор з окопу” Федір Шандор. За словами Марії Заболотної, хоча малюнок був більше схожий на аплікацію, ніж на деталізоване зображення, але в цілому обриси вгадувалися.

Після закінчення акції всі писанки (які є видутими і можуть зберігатися) заходитимуться в музеї архітектури і побуту. У післявеликодні дні в скансені відбудеться виставка й експонати буде можна придбати і таким чином задонатити на ЗСУ.

Біля мініскульптурки Енді Ворголі

писанки буде можна придбати і задонатити на ЗСУ

фото: Сергій Денисенко

Учасниці акції

Фото: Сергій Денисенко

Цьогоріч писанки були і виготовлені з глини

Маленькі учасниці акції

Фото: Сергій Денисенко та Оксана Нірода 

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.