П'ять російських байдарочників та каноїстів відсторонені від Олімпіади в Ріо

П'ять російських байдарочників та каноїстів відсторонені від Олімпіади в Ріо

Міжнародна федерація каное (ICF) відсторонила від участі п'ятьох російських веслярів у всіх змаганнях під її егідою, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

ICF повідомила, що олімпійський чемпіон Лондона Олександр Дьяченко, а також Олексій Коровашко, Андрій Крайтор, Олена Анюшіна та Наталія Подольська на зможуть виступити на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Всі п'ятеро спортсменів кваліфікувалися на Ігри в Бразилії під час чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное в 2015 році. Однак їхні імена фігурують в доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) про російську систему застосування атлетами заборонених препаратів.

В цілому WADA повідомила про 25 російських каноїстів з допінг історією. Більшість з них поки не брали участь в міжнародних змаганнях серед дорослих.

Генеральний секретар ICF Саймон Тулсон заявив, що дискваліфікація російських спортсменів "це важкий удар для олімпійського руху". Він висловив жаль, що представники веслування на байдарках і каное причетні до застосування допінгу.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...