Новини

Провайдера кабельного ТБ із Берегова підозрюють у трансляції російських телеканалів

Директора компанії-провайдера кабельного телебачення, яка діє на території Берегівського району, підозрюють у ретрансляції заборонених в Україні російських пропагандистських телеканалів.  СБУ провела обшуки в  офісі провайдера, вилучила 69 одиниць техніки. Керівнику фірми наразі загрожує до шести років позбавлення волі.


За інформацією  пресслужби Управління СБУ у Закарпатській області, директор підприємства, яке дає послуги кабельного телебачення у Берегівському районі, через супутниковий зв’язок транслював заборонені в Україні російські телеканали, а також ретранслював українське ТБ без укладення необхідних договорів.

«Він здійснював незаконну ретрансляцію вітчизняних телеканалів без укладення договорів на розповсюдження програм мовлення з правовласниками. Крім цього, зловмисник через супутниковий сигнал транслював заборонені в Україні згідно з рішеннями РНБО пропагандистські телеканали РФ», – йдеться у повідомленні СБУ.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури повідомляє, що підприємство отримувало прибуток – абонентську плату від користувачів кабельного ТБ. «Директор підприємства порушив суміжні права товариств, які мали виключне право на розповсюдження цих програм і завдав їм збитки на майже 277 тис. грн. Крім того, в ході проведення слідчих дій правоохоронці заблокували ретрансляцію і кількох російських телеканалів, мовлення яких в Україні офіційно заборонене», – зазначають у прокуратурі.

Під час обшуків в офісі провайдера правоохоронці вилучили 69 одиниць телекомунікаційного обладнання, яке використовувалося для прийому, розподілу та ретрансляції медіаконтенту. Керівнику фірми-провайдера оголосили про підозру за ч. 3 ст. 176 ККУ (порушення суміжних прав, тобто незаконне розповсюдження програм мовлення, вчинене службовою особою з використанням службового становища, що завдало шкоди у значному розмірі).

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.