Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі

Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі

Фахівці Закарпатської митниці ДФС нагадують, що дача неправомірної вигоди посадовим особам карається відповідно до Кримінального кодексу України.

А саме:

- пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища – караються штрафом від п'ятисот до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

- діяння, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені повторно, – караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років із штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з конфіскацією майна або без такої.

- діяння, передбачені частиною першою або другою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб, – караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

- діяння, передбачені частиною першою, другою або третьою цієї статті, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, або вчинені організованою групою осіб чи її учасником, – караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

У зв’язку з цим повідомляємо, що у разі отримання посадовою особою пропозиції неправомірної вигоди, обіцянки або надання такої вигоди, працівниками Закарпатської митниці ДФС здійснюватиметься невідкладне інформування правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів у межах компетенції.

ДФС у Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання