Прокурор підозрює ужгородського проректора у хабарництві

Прокурор підозрює ужгородського проректора у хабарництві

Прокурор оголосив про підозру у вчиненні кримінального правопорушення проректору Ужгородського національного університету, затриманому під час одержання понад 40 тисяч гривень неправомірної вигоди, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.  

20 травня правоохоронці під час одержання понад 43 тисяч гривень неправомірної вигоди затримали проректора Ужгородського національного університету.

 Прокурор оголосив про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.4 ст. 368 КК України проректору Ужгородського національного університету, затриманому під час одержання понад 43 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Одразу після отримання цієї суми науковець був викритий на місці співробітниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

Слідчим управлінням УМВС України в Закарпатської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення.

Підозрюваного затримано в порядку  ст. 208 КПК України.

Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового  розслідування.

 

Довідка:

ч.4  ст. 368 КК України  -  прийняття пропозиції, обіцянки або одержання  неправомірної вигоди службовою особою, діяння, передбачене частиною другою або третьою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання