Прокуратура зайнялася незаконною забудовою у центрі Ужгорода

Прокуратурою міста Ужгорода внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) стосовно посадових осіб Ужгородської міської ради, дії яких призвели до незаконного будівництва в історичній частині м. Ужгорода, що є складовою частиною архітектурно-містобудівного ансамблю – пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення «Комплекс історичної забудови».

Як повідомив прокурор міста Ужгорода Іван Зарева, прокуратурою встановлено, що управлінням ДАБІ в Закарпатській області зареєстровано декларацію про початок виконання будівельних робіт в історичній частині м. Ужгорода на будівництво 3-поверхового об’єкту.

Незважаючи на це, забудовник виконав роботи по будівництву 4 поверхів у новобудові, а посадовці Ужгородської міськради видали замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на реконструкцію об’єкту незавершеного будівництва згідно яких передбачено будівництво 5-поверхової будівлі.

При цьому, посадові особи не зважили, що реконструкція – це перебудова введеного в експлуатацію в установленому порядку об’єкта будівництва.

Відтак, за фактами службового підроблення прокуратурою розпочато кримінальне провадження, досудове розслідування в якому доручено СВ Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області, - пише відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання