Новини

Прокуратура погодила підозру підприємцеві у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші на майже 7,3 млн грн

За процесуального керівництва обласної прокуратури повідомлено про підозру ще одному фігуранту провадження щодо незаконного видобутку піщано-гравійної суміші на Тячівщині. Це місцевий підприємець, дії якого кваліфіковано за ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення).


Як повідомив процесуальний прокурор Ігор Купар, підозрюваний під виглядом робіт із розчистки русла р. Тиса займався протиправним видобутком піщано-гравійної суміші. За допомогою найманих робітників та вантажної техніки організував протиправну діяльність, а здобуту суміш у подальшому реалізовував мешканцям району. Встановлено, що дії підприємця завдали державі близько 7,3 млн грн збитків. Нагадаємо, що загальна їх сума, встановлена в межах вказаного кримінального провадження, – понад 10 млн грн.

Правоохоронці встановлюють усіх фігурантів злочину та вживають заходів для притягнення їх до кримінальної відповідальності, - повідомили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.