Прокуратура хоче тримати імовірних хабарників з Ужгородської мерії під вартою

Іштвану Цапу та одному з депутатів Ужгородської міської ради прокуратура повідомила про підозру у резонансному корупційному кримінальному провадженні про одержання посадовцями міськради неправомірної вигоди за вирішення «земельних» питань

Сьогодні заступник прокурора Закарпатської області Андрій Манькут провів брифінг з приводу резонансних подій у м. Ужгород – викриття корупційної схеми одержання неправомірної вигоди працівниками Ужгородської міськради через посередників за вирішення «земельних питань».

Зокрема Андрій Манькут повідомив, що першого заступника голови Ужгородської міської ради Іштвана Цапа вже повідомили про підозру у одержанні хабара.  
Також прокурор Закарпатської області повідомив про підозру і одного з депутатів Ужгородської міської ради, який фігурує у цьому кримінальному провадженні. Незважаючи на те, що депутат перебуває на лікуванні, з ним все ж провели першочергові слідчі дії і забезпечили цілодобову охорону.

Що стосується затриманого посередника, то він перебуває  під вартою, з ним проводяться слідчі ді.

Прокуратура також попросила  суд обрати всім підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення суми грошових застав. А Іштвана Цапа прокуратура прокуратура вимагає відсторонити від виконання посадових обов`язків на час розслідування, - пише пресс-служба прокуратури Закарпатської області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання