Проект реконструкції площі Петефі в Ужгороді на експертизі, – мер

Вчора, 13 червня, під час прес-конференції мер Ужгорода розповів журналістам про реконструкцію центральної частини міста, зокрема, площі Шандора Петефі.  

За його Богдана Андріїва, вносяться зміни до Програми реконструкції центральної частини міста, торік працювали на Петефі, щоб перед реконструкцією покриття завершити ремонти  будинків. Зараз продовжать роботи на правобережній частині. Щодо вулиці Духновича, то її не можна зробити пішохідною, бо на там знаходиться міська податкова і нею проїзд на Волошина, де обласна податкова, на Капітульну, де  дитсадок, крім того, цією дорогою їдуть до Ужгородського замку. Відремонтувати саму дорогу теж складно, адже вона викладена річковим каменем і архітектурно-художня рада заперечує, щоб не порушити автентичність.

Щодо площі Петефі, то Б.Андріїв зазначив, що тільки недавно завершили ревізію всіх мереж – водогону, каналізації, які прокладали ще з часів Австро-Угорщини, а також ліній електропередач та газових мереж. Зараз проект на експертизі. Передбачається мощення площі бруківкою, яку раніше демонтували з інших вулиць і яка перебувала на відповідальному зберіганні КП КШЕП.   Однак уже за  кілька днів на Петефі проведуть поточний ремонт, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання