Новини

Продовжено термін прийому рукописів закарпатських авторів на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету

У зв’язку із ситуацією, що склалася в умовах всесвітньої пандемії коронавірусної хвороби і її вплив на обмежені можливості краян термін прийому пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету продовжено до 1 січня 2021 року. 

Нагадуємо, що пропозиції приймаються від видавництв та видавничих організацій різних форм власності у вигляді заявки з обґрунтуванням суспільної необхідності видання, яка містить відомості про: авторів та інших осіб, які братимуть участь у створенні видання (авторський колектив, упорядник, перекладач, художник); назву видання з короткою анотацією; мову (мови), якою (якими) пропонується випускати видання; обсяг видання (зазначається в обліково-видавничих та умовно-друкарських аркушах); стан підготовки видання до випуску; орієнтовну вартість видання; плановий кошторис витрат; технічні параметри (технічне завдання).

До пропозиції про випуск видавничої продукції необхідно долучити рукопис твору, оригінал або нотаріально завірену копію документа (документів), що підтверджує (підтверджують) наявність у видавця виключного майнового права на використання твору; копію свідоцтва про внесення видавця до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції або його дублікат.

Тематичну та змістову оцінку пропозицій на випуск видавничої продукції здійснюватиме експертна рада з питань видання творів закарпатських авторів.

З урахуванням висновків експертної ради буде підготовлено проєкт Переліку видань на 2021 рік, які фінансуватимуться за рахунок Програми підтримки видання творів закарпатських авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню.

Прийом пропозицій здійснюється департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за адресою: м.Ужгород, пл. Народна, 4, к.220, - повідомили в пресслужбі Закарпатської ОДА

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.