Проблеми з ямами на Собранецькій: в Ужгороді шукають винних

Проблеми з ямами на Собранецькій: в Ужгороді шукають винних

Ремонту дорожнього покриття на вулиці Собранецькій в Ужгороді приніс і певні проблеми: після зими виявилося, що деякі ділянки – не дуже схожі на відремонтовані. У міській раді запевняють, що винних визначить експертиза, котра має показати, у чому, власне була проблема: у якості матеріалу, чи у якості проведених робіт.

Про це сьогодні, 21 червня, під час спілкування із журналістами повідомили представники міськвиконкому та підприємства, яке займалося ремонтом. 

Так, за словами директора Департаменту міського господарства Володимира Бабидорича, зараз триває експертиза і для того, аби знайти причину проблем із дорожнім покриттям, треба дочекатися лабораторного висновку. Експертизу проводять у Львові, її результати повинні бути відомі до кінця червня.   Після цього роботи над проблемними ділянками продовжать. У будь-якому випадку, оплачуватиме їх виконавець.

Як зазначив представник ТОВ «СЕМ БІЛДІНГ» Михайло Семенюк, підприємство теж поки не знає, у чому проблема і також зацікавлене у найшвидшій відповіді від лабораторії. «Ми не знаємо поки що, хто зробив помилку. Матеріали закуповували на найновішому асфальтовому заводі у Мукачеві. Є гарантійні терміни. Після лабораторного висновку будемо приступати до робіт», – зазначив М. Семенюк.

Як відомо, на ремонт вулиці Собранецької у 2016 році було виділено трохи більше 3,3 мільйона гривень.  Також варто зазначити, що з ТОВ «СЕМ БІЛДІНГ» укладено договори на ремонт багатьох  вулиць в Ужгороді та Ужгородському районі. Найкрупніший замвник робіт цього підприємтва - Департамент міського господарства Ужгородської міської ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання