Про закарпатську Долину нарцисів написало італійське видання

Про закарпатську Долину нарцисів написало італійське видання

Про це інформують у Карпатському біосферному заповіднику.

Італійське видання "la Repubblica" написало про закарпатську Долину нарцисів і розмістило 12 неймовірно мальовничих фотографій цвітіння диких нарцисів. Зазначимо, що автором більшості фото є працівник заповідника Василь Зелінський. Нагадаємо, що минулого року його фотороботи із зображенням букових пралісів Угольсько-Широколужанського масиву перемогли на конкурсі у Франції.

Також до фотодобірки потрапила світлина колишнього працівника заповідника М.Обладанюка.

Такій рекламі закарпатського природного багатства сприяло Посольство України в Італії. На прохання його представника адміністрацією установи були надані фото, які незабаром продемонстрували італійським читачам неповторну красу закарпатської Долини нарцисів.

Лише за два дні публікація на сторінці "la Repubblica" у мережі Фейсбук отримала близько 5 тисяч "лайків" та 636 поширень! Переконатися можна за посиланням

І, звичайно, публікація з'явилася і на сторінці Посольства України в Італії.

Зовсім скоро, лише за кілька днів, Долина нарцисів розквітне пишним цвітом диких нарцисів. Неодмінно приїжджайте помилуватися цим дивом! А наразі пишаймося, про нас дізнається світ, зазначають у адміністрації заповідника.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...