Про що мріють чоловіки, або як не помилитися із подарунком на 23 лютого

Про що мріють чоловіки, або як не помилитися із подарунком на 23 лютого

Не встиг вщухнути ажіотаж після Дня Валентина, як з’явився новий - перед 23 лютого. Початково цей день присвятили Червоній Армії і Флоту, а з 1999 його 23 лютого офіційно проголосили Днем захисника Вітчизни. Сьогодні ж навколо цього свята не вщухає суперечка – відзначати його чи ні.

Одні кажуть, що 23 лютого можуть вважати своїм днем тільки ті, хто пройшли службу в армії, а інші дотримуються думки, що це свято вже стало чимось на зразок чоловічого 8 березня.  Останніх, звісно, більше, адже зайве свято в році хочуть мати майже всі чоловіки. А яке ж свято без подарунків?  Тому поки одні жінки скуповують шкарпетки і гелі для гоління, інші ламають голову, як би оригінально вразити свою половинку, ми вирішили прямо спитати кількох хлопців, які ж подарунки їм найбільше до вподоби.

Андрій Федорішко: «Шкарпетки і таке інше - завжди потрібне! Чого точно не варто дарувати (не тільки на 23 лютого, а й взагалі), то це різні пилозбирачі - статуетки, фоторамки, інтер’єрні штучки і т.д. Ну а якщо хочеться влучити в десятку, треба трошки поспостерігати. Можливо в нього ще немає теплого домашнього халату, що, як виявилось, класна річ. Ще, думаю, що хорошим подарунком стане футболка або кофта в стилі, який подобається хлопцю. Ну а про щось більш конкретне треба якось попередніми питаннями-натяками у хлопця випитувати, щоб подарунок справді виявився потрібним».

 

Роман Ялч: «Шкарпеки і засоби до й після гоління  не слід дарувати! Нижня білизна теж подарунок «не дуже». Наразі я взагалі без варінтів, що треба власне мені».

 

Маріан Логойда: «Найбільш універсальним подарунком на 23 лютого будуть шкарпетки та нижня білизна, тому що їх завжди мало, вони часто рвуться або просто десь зникають. Тільки не слід дарувати чоловікам нижню білизну із зображенням всіляких свинок чи биків. А щоб такий подарунок не виглядав банально, його можна цікаво запакувати або й взагалі подарувати разом із сюрпризом. Ну і, думаю, що жоден хлопець не відмовиться від пляшечки смачного пива, яке він собі не може дозволити щодня. Якщо ж дівчині не вистачає фантазії, то пряма їй дорога до друзів хлопця – в них вона зможе вивідати все».

 

Валентин Кузан: «По-перше, треба звернути увагу на те, чи святкує чоловік День радянської армії. Якщо там служив - то, напевно, святкує. Щодо подарунка - найкращий - це увага».

 

Олександр Маріаш: «На 23 лютого не треба дарувати предмети одягу і засоби гігієни. Варто пам’ятати: чоловіки, як маленькі діти - тому їм легко можна подарувати якусь іграшку, просто слід уважно прислухатися до їхніх бажань. Дівчині треба слухати хлопця, йому ж не обов’язково отримувати сюрприз чи інтригу – він сам все легко розповість.  Особисто мені сподобається практично будь-який подарунок, що має більше-менш практичний характер (але знову ж таки - без засобів гігієни)».

 

Сергій Мазур: «Що робити дівчині, коли її фантазії вистачає тільки на шкарпетки і гель для гоління? Іти в магазин, купляти сексуальну білизну, запалити свічки і чекати чоловіка. Файний буде сюрприз J».

 

Роман Суринець: «Гадаю, що кращий подарунок  - це зроблений власноруч. Наприклад, якщо б дівчина подарувала наше спільне фото великого формату, на звороті підписане якимось «ніжностями». Не слід дарувати безглуздих подарунків. А якщо у дівчини бракне фантазії придумати подарунок хлопцеві, то їй треба змінити коло спілкування, менше говорити і почати читати. Ну або купити універсальний подарунок – якусь веселу нижню білизну».

 

Віктор Щадей: «Мені б сподобалось, якщо б дівчина приготувала і подарувала мені яблучний пиріг. А взагалі, не треба дарувати стереотипні речі, зокрема всілякі непотрібні штучки з "подарункових" магазинів та предмети гігієни, які давно вже асоціюються з усіляками черговими святами, ставши предметом для анекдотів і карикатур. Подарунок не мусить бути коштовним чи корисним - в першу чергу він має передавати емоції, відчуття, знаки. Універсальний подарунок на всі часи - це книга. Водночас це є дуже хорошим подарунком, яким можна щось виразити без слів, самим текстом книги - в залежності від того чи іншого автора, твору - тут широке поле для уяви. Якщо дівчина не знає, що подарувати, то я порадив би просту річ. Взяти аркуш паперу і просто написати хлопцю листа. Не побажання-віршики з інтернету про свято - а просто листа на 15-20 речень. Викласти свої думки на папері. Зробити це під силу кожному - думки ж про хлопця є в кожної дівчини:) Якщо хлопець по-справжньому прихильний до неї - йому це обовязково сподобається. Адже тепер люди так рідко пишуть листи один одному - максимум, смс чи повідомлення в мережі...».

Отож, шановні дівчата, тепер ви знаєте, чого очікують від 23 лютого чоловіки. Як кажуть, скільки людей, стільки й думок, тому прислухайтеся  до вашої половинки, яка точно вам неодноразово натякала на те, що йому треба.

Катя Брижань, спеціально для Zaholovok.com.ua.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання