Прикордонники розповіли, як відбувається перетин кордону на Закарпатті

 У зв’язку зі збільшенням кількості осіб, які перетинають кордон, та численними зверненнями громадян,  прикордонники роз’яснили  порядок роботи пунктів пропуску у межах Закарпаття.


Наразі перетнути кордон з Угорщиною можна у пунктах пропуску «Тиса», «Лужанка», «Вилок», «Косино» та «Дзвінкове», зі Словаччиною – у пунктах пропуску «Ужгород» та «Малий Березний», а з Румунією – у пункті пропуску «Дяково». Оформлення як на в’їзд, так і на виїзд здійснюється виключно громадян, які подорожують автотранспортом. Рух пішоходів на даний момент не передбачений у жодному з пунктів пропуску.
У  пунктах пропуску «Тиса», «Вилок», «Лужанка», «Дяково» та «Ужгород» організовано довіз пішоходів, які прибувають з Угорщини, Румунії та Словаччини, автобусами, наданими Закарпатською облдержадміністрацією та Державною службою з надзвичайних ситуацій. Перевезення усіх громадян здійснюється  безкоштовно.
Наголошується  про обов’язковість проведення температурного скринінгу та візуальної перевірки самопочуття усіх подорожніх. Також, відповідно до чинного законодавства, усі, хто прямують на в’їзд в Україну, повинні підписати інформовану згоду на проведення протиепідемічних та/або профілактичних заходів.
Важливо розуміти, що у теперішній епідеміологічній ситуації такі заходи є вкрай важливими та спрямовані на захист населення нашої держави. Хоча додаткові контрольні процедури займають певний час, прикордонники  розраховують на розуміння з боку  співвітчизників. Запевняють, що  роблять  все можливе, аби перетин кордону був максимально швидким та комфортним. Для цього залучено додаткові прикордонні наряди, персонал працює зі значним понаднормовим навантаженням.
Вказані вище пункти пропуску працюють у штатному режимі. Наразі не має  жодних вказівок про припинення пропускних операцій, повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби 

Нагадаємо, Оперативний штаб Закарпатської ОДА вирішив, як транспортуватимуться українці, що прибувають з ЄС

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання