Новини

Прикордонники Мукачівського загону забезпечують доставку людей з Угорщини

У зв’язку із введенням обмежень щодо пропуску через державний кордон осіб, прикордонники Мукачівського загону в ході взаємообміну інформацією зі своїми європейськими колегами з-поміж інших питань, постійно уточнюють наявність з суміжного боку наших співвітчизників, які не мають транспортних засобів.

Так, як стало відомо прикордонникам, ряд підприємств Угорщини, на яких працювали українські заробітчани, тимчасово припинили свою діяльність, у результаті чого значна кількість наших громадян повертаються до України. Керівники угорських підприємств забезпечили їх підвезення до пунктів пропуску, але, на виконання заходів по запобіганню розповсюдження коронавірусу, пропуск через кордон осіб, які прямують в пішому порядку не здійснюється.

Аби забезпечити повернення українців додому, прикордонники Мукачівського загону налагодили взаємодію з органами місцевої влади щодо виділення транспортних засобів для доставки даної категорії осіб.

Вже сьогодні, завдяки спільним заходам прикордонників та працівників Виноградівської РДА додому повернулося 36 осіб, інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Нагадаємо, Оперативний штаб Закарпатської ОДА вирішив, як транспортуватимуться українці, що прибувають з ЄС

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.