Президентом закарпатських школярів став учень з Іршавщини. ФОТО

Президентом закарпатських школярів став учень з Іршавщини. ФОТО

Традиційно, наприкінці осені в обласному центрі вшосте пройшла зустріч найактивніших лідерів учнівського самоврядування.

Під час зустрічі школярі обирали президента парламенту «Нове покоління» та його заступника. Цьогоріч перемогу виборювали дев’ятеро кандидатів.

Серед них і десятикласниця Тоня. Дівчина запевняє – справжній лідер повинен не лише бути успішним у навчанні, а й володіти комунікаційними та організаційними навичками. Саме на цьому у своїй передвиборчій програмі школярка і зробила акцент.

А от школяр з Іршавщини Владислав минулоріч був у групі підтримки, цього разу хлопець вирішив спробувати власні сили. Адже, переконаний, очільник учнівського парламенту передусім повинен вести активну громадську діяльність.

« Для мене це дуже важливо, адже тепер, при вступі до вишу дуже звертають увагу на активу громадську діяльність. У своїй школі ми активно проводимо волонтерську діяльність, допомагаємо самотнім жителям, також ми відвідуємо дитячі будинки та будинки пристарілих» - зізнається Владислав Батьо.

Шкільного президента обирали серед представників усіх шкіл області.

« Кожна школа має свого президента. Ці президенти входять у раду міську, або районну організацію. На рівні міста або району вони обирають свого президента. І сюди до нас на обласний збір кожна адміністративна одиниця надсилає трьох кандидатів і серед них є звичайно найкращі. Ці діти висувають свого кандидата і таким чином обирається найбільш достойні, які представлятимуть свою область на всеукраїнському і міжнародному рівні» - пояснює координатор учнівського самоврядування в Закарпатські області Світлана Лукач.

Під час заходу відбулося голосування, у підсумку якого новообраним президентом шкільного парламенту області став учень Довжанської загальноосвітньої школи Владислав Батьо, Антоніну Заводяк обрали віце-президентом. Уже на початку грудня переможці візьмуть участь у зібранні лідерів усієї країни.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...