Президент Угорщини позбавив ужгородця подвійного громадянства

Президент Угорщини позбавив ужгородця подвійного громадянства

Президент Угорщини Янош Адер своїм рішенням позбавив угорця українського походження, вихідця з Ужгорода угорського громадянства, – передає Укрінформ.  

"Я відкликаю своє рішення про надання громадянства Йєне Лацко", - йдеться у тексті президентського рішення, оприлюдненого в офіційному виданні Magyar Kozlony ("Угорський вісник").

На запит видання не було повідомлено жодних деталей про причини рішення, окрім офіційного формулювання. "Угорського громадянства може бути позбавлена особа, яка отримала громадянство з порушенням законодавства, зокрема шляхом надання невырогідної інформації, ненадання даних та фактів, що призвело до дезінформації відомства", - зазначається у офіційному листі адміністрації президента Угорщини.

Як зазначає видання, в коментарі, що надало Управління з питань міграції та громадянства Угорщини, "особа може бути позбавлена угорського громадянства, якщо в ході натуралізації (процес надання громадянства - Ред.) мало місце шахрайство".

Відповідно до тексту рішення президента Угорщини, чоловік, якого було позбавлено громадянства, народився в Ужгороді 1990 року.

Згідно з оприлюдненими даними Міністерства юстиції Угорщини, в Україні угорські паспорти отримали за спрощеною системою 8783 особи. Це третій показник активності серед закордонних угорців. На другому місці опинилися угорці Сербії (39 383 заяви). Найактивнішими є угорці Румунії - 125 275 осіб. Найменше заяв - 157 - надійшло із Словаччини, де людину, не зволікаючи, можуть позбавити словацького громадянства, якщо вона стає громадянином іншої держави.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання