Правоохоронці області відвідали неблагополучні родини

До родин Ужгорода навідались мобільна група реагування на факти домашнього насильства у м. Ужгород спільно з Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а до родин Іршавщини – інспектор ювенальної превенції Іршавського відділення поліції.

З метою профілактики недопущення порушення прав дитини, інспектори ювенальної превенції Головного управління Національної поліції,  спільно з мобільною групою реагування на факти домашнього насильства міста Ужгород, а також з Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відвідали 5 сімей обласного центру, які опинились у складних життєвих обставинах та в яких виховуються неповнолітні діти.  

Працівники поліції перевірили побутові умови проживання, наявність найнеобхіднішого для виховання та розвитку дітей, а саме продуктів харчування, сезонного одягу, місць для навчання та відпочинку. Також поліцейські звертали увагу на  фізичний та моральний стан дітей. Крім того, правоохоронці поспілкувалися з батьками та наголосили їм про необхідність неухильного виконання батьківських обов’язків.  

Аналогічний візит був здійснений інспектором ювенальної превенції Іршавського відділення поліції Яною Горзов, яка відвідала дві сім’ї та наголосила батькам на необхідності належного виховання своїх дітей та відповідного догляду за ними.
Подібні профілактичні заходи працівники поліції проводять у всіх районах Закарпаття із залученням відповідних соціальних служб.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання