Новини

Правила вибору офісних столів

Офісні меблі - є досить важливими елементами, від яких залежить загальний робочий процес, а відтак оперативне виконання працівниками тих чи інших завдань.

Особлеве місце в облаштуванні робочої зони займають офісні столи https://amf.com.ua/stoly/ofisnye/, вибір яких потребує певних зусиль та відповідальності. Тільки так можна обрати дійсно вдалий варіант стола, а відтак, організувати комфортний простір для офісних працівників.

Основні критерії вибору столів для офісу 

Зараз виробники меблів пропонують чимале різноманіття офісних меблів, зокрема столів, котрі різняться між собою як формою, дизайном, так і матеріалами, з яких вони виготовлені. Одначе перш ніж обрати ту чи іншу модель офісного стола, слід перш за все врахувати наступні моменти:

  • Меблевий виріб повинен бути максимально якісним та безпечним, мати відмінні експлуатаційні характеристики;
  • Стіл повинен бути виконаний таким чином, щоб під час роботи працівник не відчував навіть найменший дискомфорт. А тому виріб повинен мати простору стільницю, тумби та шухляди для канцелярського приладдя, а також окремі місця для розміщення комп’ютера, принтерів, копіювальних пристроїв та іншої оргтехніки;
  • Вітається наявність спеціальних підставок для, приміром, монітора чи папок з робочою документацією;
  • Вартість повинна відповідати заявленим характеристикам. Економити на купівлі офісних столів не варто. Дешеві вироби, як правило, мають низьку якість і навряд чи прослужать довго.

Матеріал виробу 

Зараз офісні столи виготовляють з найрізноманітніших матеріалів, проте найбільш надійними вважаються моделі, виготовлені з:

  1. Натурального дерева (бук, дуб тощо);
  2. ДСП;
  3. МДФ.

Певна річ, дерев’яні варіанти вирізняються особливою міцністю та надійністю, проте мають досить високі ціннники. Відмінною альтернативою можуть стати столи, виготовлені з ДСП чи МДФ. За якістю та міцністю вони нічим не поступаються аналогам з дерева, і в той же час мають більш доступну вартість.

Форма столів 

Класичним і найпоширенішим варіантом вважаються офісні столи, що мають прямокутну форму. Вони зручні, мають простору стільницю (у тому числі і висувку – для клавіатури), відтак є досить зручними для роботи.

Крім того, непоганими є Т-подібні столи, що вирізняються компактністю, функціональністю та особливою зручністю. Досить популярними є офісні столи U-подібної форми. Такі моделі згодяться для оптимального облаштування робочого простору.

Ергономіка 

Цей параметр є доволі важливим при вибору стола у офіс, зокрема, коли мова йде про висоту виробу. Наприклад, для працівників низького зросту ідеальними варіантами є столи, стільниця яких знаходиться на висоті близько 110см від підлоги. Для високорослих краще обрати модель, стільниця яких знаходиться на рівні 130см.

Разом з тим не слід забувати і про інтер’єрне оформлення офісного приміщення. Стіл повинен максимально гармонійно вписуватись в дизайн приміщення, створюючи таким чином оптимальну атмосферу, а відтак комфортні умови для робочого процесу.

Раніше Zaholovok.com.ua писав Пенсія по інвалідності

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.