Працівники ювенальної поліції зустрілись зі школярами Іршавщини

Працівники ювенальної поліції зустрілись зі школярами Іршавщини

Співробітники сектору ювенальної превенції, працівники групи реагування патрульної поліції Головного управління Нацполіції області та Іршавського відділення зустрілись зі школярами 1-5 класів у селах Кам’янське та Дунковиця. Дітей навчали дорожній грамоті.

Поліцейські Закарпаття активно долучились до Всеукраїнської акції «Безпека дорожнього руху - це життя».

Сьогодні, 18 жовтня, працівники ювенальної превенції Головного управління Нацполіції області та їхні іршавські колеги провели уроки з дотримання правил дорожнього руху зі школярами загальноосвітніх шкіл у селах Кам’янське та Дунковиця Іршавського району.

Правоохоронці нагадали дітям про основні вимоги, яких вони повинні дотримуватись, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожнього руху. Школярам розповіли, що по тротуарах і пішохідних доріжках варто рухатися, притримуючись правого боку; за межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїжджої частини, йти назустріч руху транспортних засобів.

Крім того у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості поліцейські рекомендували школярам використовувати на одязі світловідбиваючі елементи: нашивки, наліпки, значки, браслети, аби водії могли вчасно помітити їх на дорозі.

Під час зустрічей діти активно спілкувались зі співробітниками поліції, задавали питання. Також разом з правоохоронцями школярі переглянули відеопрезентацію про основні правила дорожнього руху.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання