Пожежники зібрали аншлаг у Перечині. ФОТО

Пожежники зібрали аншлаг у Перечині. ФОТО

24 травня рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в  населених пунктах Туриця та Турички Перечинського району.  Основна увага працівників оперативно-рятувальної служби була прикута до вирішення проблем із забезпеченням пожежної безпеки на території даних населених пунктів, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Аби запобігти вогняному лиху,  рятувальники та представники органів місцевого самоврядування  розповідали місцевим мешканцям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті та запобігання пожежам у лісових масивах. Окрім, власне, невеличкого виступу в адмінбудівлях  сільських рад працівники ДСНС розпочали подворовий обхід громадян. Мешканцям населених пунктів розповідали про основні причини виникнення пожеж та яких заходів слід дотримуватися,  аби їх уникнути. Більшість мешканців з порозумінням віднеслися до рекомендацій рятувальників та обіцяли дотримуватися вимог пожежної безпеки.

Наступним етапом стали профілактичні бесіди та показові виступи можливостей пожежно-рятувальної техніки у місцевих загальноосвітніх шкільних закладах та дитячому садочку.

У ході зустрічей з дітьми працівники ДСНС розповіли підростаючому поколінню про безпеку життєдіяльності дитини, ознайомили з правилами поведінки у різних життєвих ситуаціях: правила поведінки у лісі, з дикими та свійськими тваринами, як поводитися з вибухонебезпечними предметами, застерегли від дитячих пустощів з вогнем тощо.

Завершальним етапом стала демонстрація пожежно-рятувальної техніки, її обладнання та спорядження, а також гасіння умовної пожежі.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання