Пожежники на Закарпатті перевіряють заклади, де проводитиметься ЗНО

Пожежники на Закарпатті перевіряють заклади, де проводитиметься ЗНО

Тривають перевірки протипожежного стану об’єктів, на яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання випускників загальноосвітніх закладів.

Уже в червні поточного року майже всі випускники загальноосвітніх закладів візьмуть участь у оцінюванні своїх навчальних досягнень. Для цього в окремих районах області задіяно 18 навчальних закладів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, – повідомляє Управління  ДСНС України у Закарпатській області.

Щоб забезпечити безпеку та попередити виникнення різного роду надзвичайних подій та ситуацій, у тому числі пожеж, працівниками Управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж травня здійснювалися перевірки цивільного захисту, протипожежного стану і техногенної безпеки даних об’єктів. Зверталася увага на наявність та відповідність шляхів евакуації вимогам норм і правил, забезпеченість об’єктів достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння, засобів захисту органів дихання та шкіри, справність та відповідність вимогам правил улаштування електрогосподарства, працездатність внутрішнього та зовнішнього джерел водопостачання, справність систем пожежної сигналізації тощо.

За наслідками проведених перевірок керівникам закладів вручено відповідні приписи та акти, в яких запропоновано проведення заходів як організаційного, так і капітального характеру.

Разом з тим, Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає учасників та організаторів вжити всіх необхідних заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства для недопущення надзвичайних ситуацій, подій.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...