Посол Таджикистану зацікавився досвідом деревообробки на Закарпатті

Сьогодні, 23 липня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан а Україні Шухратом Султоновим. Йшлося, зокрема, про можливість співробітництва Закарпаття із Таджикистаном.

Посольство Республіки Таджикистан в Україні відкрито всього близько року тому. За цей час між двома країнами були визначені основні напрямки співпраці в економічній та соціальній галузях. З метою налагодження регіональних зв’язків Посол Шухрат Султонов здійснив робочу поїздку до Львівської та Закарпатської областей. Під час зустрічі із керівником Закарпаття, високий гість відзначив можливі напрямки співробітництва:

- Є сенс говорити про економічне співробітництво. Зокрема, нас цікавить ваш досвід у деревообробній галузі, меблевому виробництві. Для нашої країни це дуже важливо. Що стосується співпраці регіонів, то вже сьогодні Республіка Таджикистан має зв’язки із Харківською, Луганською, Дніпропетровської областями. Тож сподіваємося, що незабаром такі відносини ми налагодимо із Закарпаттям, - повідомили в прес-центрі ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання